identyfikator

Od 1995 roku nauczamy języków obcych na terenie Krakowa. Współpracujemy z najlepszymi lektorami, którzy szybko i skutecznie nauczą takich języków jak: angielski, niemiecki, włoski, hiszpański, francuski, czy Polish for foreigners - polski dla obcokrajowców. Naukę prowadzimy na wszystkich poziomach zaawansowania. W naszej ofercie znajdują się osobne zajęcia dla dzieci, maturzystów, osób dorosłych oraz szkolenia językowe dla firm. Program nauczania jest zgodny z Common European Framework of Reference Rady Europy.

Najlepsi lektorzy native speakers

W naszej szkole językowej zajęcia prowadzą najlepsi lektorzy native speakers. Są oni specjalistami w dziedzinie nauczania oraz wybitnymi filologami. Zatrudniamy lektorów, którzy spełniają nasze wysokie wymagania związane z wykształceniem, osiągnięciami w nauczaniu oraz profesjonalnym i przyjaznym podejściu do ucznia. Współpracujemy również z lektorami, którzy są znawcami w nauce języków specjalistycznych oraz nauce polskiego dla obcokrajowców (Polish for foreigners). Zachęcamy również do skorzystania z naszego biura tlumaczeń. Nasi lektorzy z przyjemnością odpowiedzą na wszelakie pytania związane z nauczaniem, egzaminami i materiałem.

Gwarancje Poligloty

  • Wybitni nauczyciele, małe grupy, pełne dopasowanie poziomu do umiejętności studenta.
  • Wydajemy certyfikaty po zakończeniu każdego poziomu. 
  • W uznaniu jakości nauczania zostaliśmy akredytowanym centrum egzaminacyjnym: TOLES, LCCI, British Council.
  • Profesjonalizm Szkoły potwierdzony został licznymi rankingami i zweryfikowany przez absolwentów zapisujących się na kolejne lata.
  • Nasi gimnazjaliści są laureatami konkursów językowych.
  • Oferujemy wygodny system ratalny. Staramy się, aby finanse nie były przeszkodą w rozpoczęciu nauki języka.

Szkoła językowa Poliglota Kraków

Staramy się każdego słuchacza traktować indywidualnie.

 

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2019 POLIGLOTA Szkoła Języków